Drewno i kwiaty

22 czerwca / 27 lipca / 24 sierpnia 2024, godz. 11.00

Pracownia Boruja i Jestem Zielona zapraszają na wyjątkowe warsztaty „Drewno i Kwiaty”, gdzie historia miodowo-brązowego rustykalnego drewna ze starego domu spotka się z pięknem natury i sztuką florystyki.

🌿 DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ?

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić czas w inspirującym, kreatywnym gronie i nauczyć się nowych umiejętności. Warsztaty to nie tylko relaks i twórcza zabawa, ale także możliwość stworzenia unikatowych dekoracji, które nadadzą Twojemu domowi wyjątkowy, rustykalny charakter. To także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami rękodzieła i natury.

Stworzony przez Ciebie wazon z suszonymi kwiatami będzie doskonałą dekoracją do każdego wnętrza. Dodasz swojemu domowi ciepła i naturalnego uroku, wprowadzając odrobinę natury do codziennego życia. Taki ręcznie wykonany element dekoracyjny nie tylko ozdobi Twoje mieszkanie, ale także stanie się pięknym wspomnieniem z naszych warsztatów.
P.S. Obrazy pięknie wyglądają również w nowoczesnych wnętrzach.

🌿 DLA KOGO?

Warsztaty skierowane są dla Kobiet (min wiek 16 lat) i są idealne dla wszystkich miłośniczek rękodzieła, natury i pięknych kompozycji kwiatowych. Niezależnie od wieku i doświadczenia – znajdziesz coś dla siebie i stworzysz unikalną ozdobę do swojego wnętrza.

🌿 GDZIE?

Wydarzenie odbędzie się w Pracowni Boruja, zabytkowej olęderskiej zagrodzie z 1830 roku. 70 km od Poznania, 50 km od Zielonej Góry, 130km od Wrocławia w na granicy województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Przepięknie wyremontowana, drewniana chata, komfortowa pracownia, wiata warsztatowa, hamaki i pufy w ogrodzie, 300 letni Dąb na końcu pola. Magia!

🌿 CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

Podczas warsztatów wykonasz obraz z jutowego sznurka umieszczony na pachnącym żywicą drewnie, a następnie wypełnisz go kompozycją z suszonych kwiatów. Może to być pachnąca lawenda, kolorowe zatrwiany, polne kocanki, gipsówka, len… możliwości kreacji są nieograniczone.

🌿 JAK MUSISZ SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Nie musisz Wszystko będzie na miejscu.

Załóż robocze ubrania. Będziemy pracowały zarówno na zewnątrz Pracowni, jak i w środku – przygotuj cieplejszą bluzę. 

🌿 ILE CZASU BĘDĄ TRWAĆ WARSZTATY?

Zaczynamy o 11 rano, kończymy ok. 13
Kawa, herbata, napary ziołowe i placek drożdżowy to u nas standard!

🌿 PROWADZĄCA: Agnieszka Zdunek, właścicielka Pracowni Boruja. W ciągu 5 lat wraz z mężem wyremontowała zabytkową, olęderską chałupę i postawiła budynek Pracowni. Każdy mebel w domu jest odnowionym meblem zerowaste a prawie każdy dodatek dekoracyjny jest ręcznie robiony lub ręcznie odrestaurowany. Szlifowanie, malowanie, cięcie płytek, układanie mozaiki to jedne z ulubionych zajęć Agnieszki.

Odrestaurowany dom możesz zobaczyć m.in. w Dzień Dobry TVN

🌿 KOSZT I ZAPISY
Cena: 150 zł
Zapisy:  kliknij przycisk poniżej (uwaga:nastąpi przekierowanie do sklepu Jestem Zielona) 
W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA WPISZ DATĘ WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE WARSZTATU.

Dołącz i pozwól, aby Twoje ręce stworzyły coś naprawdę wyjątkowego! 

Pracownia Boruja