Gimnastyka słowiańska

każda środa godz. 18:00

Pracownia Boruja i Marta Suchocka zapraszają na cykliczne spotkania z gimnastyką słowiańską.

 

🟩 CZYM JEST GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA?
Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających stymulujących kobiecy układ hormonalny. 

Stała praktyka reguluje cykl miesiączkowy, dodaje energii, przygotowuje do ciąży i porodu, a starsze kobiety miękko przeprowadza przez okres menopauzy. Nazywa się ją swoistą „psychoterapią ciała” ponieważ oprócz zwiększenia zakresów ruchu i wzmocnienia mięśni uwalnia wiele blokad emocjonalnych „upchniętych” w ciele.

Gimnastyka słowiańska to łagodność, praktyczność i brak elementu siłowego obecnego w różnych ćwiczeniach fitnessowych. Ćwiczenia te w naturalny sposób wzmacniają kobiecość oddziałując zarówno na ciało, jak i na psyche. 

Gimnastyka słowiańska to przede wszystkim holistyczny system rewitalizacji i odblokowywania energii oparty na słowiańskim dziedzictwie kulturowym. System ten w niczym nie ustępuje praktykom dalekiego wschodu, takim jak joga, qi gong czy tai chi, ale przez to, że ma słowiańskie korzenie jest najbliższy duszy i konstrukcji energetycznej Polek. Podobnie jak jogą jest praktyką psychofizyczną, czyli łączącą pracę z ciałem i umysłem. Każde ćwiczenie połączone jest z afirmacją. 

🟩 DLA KOGO?
Zapraszamy Kobiety w każdym wieku (od pierwszej miesiączki).
Na zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili  – spotkania są dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

🟩 JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
–weź ze sobą strój do ćwiczeń (leginsy i dopasowana bluzka. Najlepiej jednak ćwiczy się w spódnicy)
–ćwiczymy boso i bez staników (jeżeli nie jest to dla Ciebie komfortowe, załóż stanik sportowy)
–zabierz matę do ćwiczeń lub koc

Przy ładnej pogodzie będziemy ćwiczyć pod 300 letnim Dębem czerpiąc energię z Natury. Jeżeli pogoda nie dopisze, spotkamy się w komfortowej pracowni.

🟩 CO OTRZYMASZ?
— praktykę gimnastyki połączoną z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi
— technikę wykonania ćwiczeń wraz z omówieniem energetyki i oddziaływania poszczególnych pozycji
— zasady (bhp) tworzenia intencji i afirmacji
— wspierający się krąg kobiet
— wodę, napary ziołowe, kawę, herbatę

Zajęcia trwają ok 2 godzin (zawierają nie tylko ćwiczenia, ale medytację, tworzenie afirmacji, powolne wchodzenie w rytm własnego ciała)

🟩 PROWADZĄCA:
Marta Suchocka. Instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, prowadzi zajęcia regularne, warsztaty oraz kręgi dla kobiet.

Wciąż poszukuje ćwiczeń i metod, które pomagają jej utrzymywać sprawność i dobry nastrój. Lubi spędzać czas na dworze, obserwować roślinny i zwierzęta, słuchać ptaków. Cały czas się uczy i rozwija, by być jak najlepszą wersja siebie i wspierać inne Kobiety w tym procesie.

🟩 KOSZT I ZAPISY
każda środa o godz. 18.00 do ok. 20.00

wejście jednorazowe: 30 zł
karnet 4 wejść: 100 zł

Zapisy u Marty Suchockiej: 501 619 505, marta@wolajablonska.pl

Miejsce:  Zajęcia odbywają się w magicznej Pracowni Boruja – Miejscu Kreatywności dla Kobiet, położonej we wsi Boruja (Boruja 97). Spokojna olęderska wieś a w niej zabytkowa zagroda otoczona ogrodem i polami.
https://maps.app.goo.gl/AXrtVuVNs6fSEtgc7 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w Pracowni, prosimy o rezerwację poprzez wpłatę blikiem lub na konto 29 1940 1076 5581 7549 0000 0000 z dopiskiem “gimnastyka słowiańska w Pracowni Boruja”

Pracownia Boruja