Tabliczki florenckie

Tabliczki florenckie

17 lipca oraz 14 sierpnia 2024 godz. 11.00

Czy wiesz, czym są tabliczki florenckie? To eleganckie i pachnące ozdoby wykonane z naturalnych składników, takich jak wosk sojowy lub pszczeli, suszone kwiaty i olejki zapachowe. Ich wyjątkowy wygląd i zapach potrafią dodać uroku każdemu wnętrzu. Podczas warsztatów nauczysz się, jak samodzielnie stworzyć te unikalne dekoracje, które zachwycą każdego.

🌿 Dlaczego warto przyjechać?
Spędź czas w inspirującym, kreatywnym gronie. Niech Twoja głowa odpocznie a ręce pracują. Nauczysz się tworzyć piękne i aromatyczne tabliczki, które mogą stać się idealnym prezentem lub ozdobą Twojego domu. Odkryjesz tajniki pracy z woskiem sojowym lub pszczelim i naturalnymi dodatkami, a przy tym spędzisz czas w twórczej i relaksującej atmosferze.

Tabliczki zastępują chemiczne odświeżacze powietrza, możesz je powiesić w każdym miejscu, w którym ma pięknie pachnieć i wyglądać.

🌿 Dla kogo?
Warsztaty skierowane są dla Kobiet (min wiek 12 lat) i są idealne dla wszystkich miłośniczek rękodzieła, natury i pięknych kompozycji kwiatowych. Niezależnie od wieku i doświadczenia – znajdziesz coś dla siebie i stworzysz unikalną ozdobę do swojego wnętrza.

🌿 Gdzie?
Wydarzenie odbędzie się w Pracowni Boruja, zabytkowej olęderskiej zagrodzie z 1830 roku. 70 km od Poznania, 50 km od Zielonej Góry, 130km od Wrocławia w na granicy województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Przepięknie wyremontowana, drewniana chata, komfortowa pracownia, wiata warsztatowa, hamaki i pufy w ogrodzie, 300 letni Dąb na końcu pola. Magia!

🌿 CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

  • Wybierać i przygotowywać odpowiednie składniki, takie jak wosk sojowy, wosk pszczeli, suszone kwiaty i olejki zapachowe.
  • Topić wosk i tworzyć z niego bazy do tabliczek.
  • Układać suszone kwiaty i dodatki, tworząc estetyczne i harmonijne kompozycje.
  • Ozdabiać tabliczki, aby były gotowe do zawieszenia lub podarowania.

🌿 JAK MUSISZ SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Nie musisz 🙂 Wszystko będzie na miejscu.

🌿 ILE CZASU BĘDĄ TRWAĆ WARSZTATY?
Zaczynamy o 11.00, kończymy ok. 12.30
Kawa, herbata, napary ziołowe i placek drożdżowy to u nas standard!

PROWADZĄCA: Agnieszka Zdunek, właścicielka Pracowni Boruja i edukatorka w Jestem Zielona.
Zaczęłam tworzyć świece, żeby znaleźć odpoczynek dla siebie. Teraz z wielką radością uczę inne Kobiety jak kreatywnie odpoczywać. Jestem twórczynią pierwszego w Polsce kursu świec sojowych i pszczelich oraz organizatorką pierwszej w Polsce konferencji o legalnej produkcji i sprzedaży świec.

🌿 KOSZT I ZAPISY
Cena: 150 zł
Zapisy:  kliknij przycisk poniżej (uwaga:nastąpi przekierowanie do sklepu Jestem Zielona) 
W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA WPISZ DATĘ WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE WARSZTATU.

Dołącz i pozwól, aby Twoje ręce stworzyły coś naprawdę wyjątkowego! 🌸

Pracownia Boruja