Tabliczki florenckie

Flower candles

24 lipca oraz 17 sierpnia 2024 godz. 11.00

Zapraszamy na pierwsze w Polsce warsztaty Flower Candles!
To unikalne, ręcznie robione kwiaty z wosku pszczelego, które tworzone są bez użycia form. Każdy płatek jest kształtowany ręcznie, co sprawia, że każda świeca jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Podczas warsztatów nauczysz się, jak samodzielnie tworzyć te niezwykłe dekoracje, które staną się piękną ozdobą Twojego domu lub wyjątkowym prezentem.

🌿 Dlaczego warto przyjechać?
Spędź czas w inspirującym, kreatywnym gronie. Niech Twoja głowa odpocznie a ręce pracują. Nauczysz się tworzyć piękne i aromatyczne kwiaty- świece z wosku, które mogą stać się idealnym prezentem lub ozdobą Twojego domu. Odkryjesz tajniki pracy z woskiem pszczelim i barwnikami, a przy tym spędzisz czas w twórczej i relaksującej atmosferze.

W świecie, w którym każdy tworzy świece sojowe, wyróżnij się i stwórz przepiękne świece-kwiaty z wosku.

Warsztaty objęte są ochroną patentową w zakresie nazwy oraz programu.

🌿 Dla kogo?
Warsztaty skierowane są dla Kobiet (min wiek 16 lat) i są idealne dla wszystkich miłośniczek rękodzieła, natury i pięknych kompozycji kwiatowych. Niezależnie od wieku i doświadczenia – znajdziesz coś dla siebie i stworzysz unikalną ozdobę do swojego wnętrza.

🌿 Gdzie?
Wydarzenie odbędzie się w Pracowni Boruja, zabytkowej olęderskiej zagrodzie z 1830 roku. 70 km od Poznania, 50 km od Zielonej Góry, 130km od Wrocławia w na granicy województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Przepięknie wyremontowana, drewniana chata, komfortowa pracownia, wiata warsztatowa, hamaki i pufy w ogrodzie, 300 letni Dąb na końcu pola. Magia!

🌿 CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

  • Topić i wylewać wosk pszczeli w odpowiedniej temperaturze
  • Formować płatki i wnętrze
  • Stworzysz różę lub tulipana.

🌿 JAK MUSISZ SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Nie musisz 🙂 Wszystko będzie na miejscu.

🌿 ILE CZASU BĘDĄ TRWAĆ WARSZTATY?
Zaczynamy o 11 rano, kończymy ok. 15.00 z możliwością przedłużenia.
Kawa, herbata, napary ziołowe i placek drożdżowy to u nas standard!

PROWADZĄCA:  Agnieszka Zdunek, właścicielka Pracowni Boruja i edukatorka w Jestem Zielona.
Zaczęłam tworzyć świece, żeby znaleźć odpoczynek dla siebie. Teraz z wielką radością uczę inne Kobiety jak kreatywnie odpoczywać. Jestem twórczynią pierwszego w Polsce kursu świec sojowych i pszczelich oraz organizatorką pierwszej w Polsce konferencji o legalnej produkcji i sprzedaży świec.
Jako pierwsza w Polsce (tak, lubię przecierać szlaki) stworzyła objęty ochroną patentową kurs oraz warsztaty flower candles.

🌿 KOSZT I ZAPISY
Cena: 450 zł
Zapisy:  kliknij przycisk poniżej (uwaga:nastąpi przekierowanie do sklepu Jestem Zielona)
W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA WPISZ DATĘ WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE WARSZTATU.

Dołącz i pozwól, aby Twoje ręce stworzyły coś naprawdę wyjątkowego! 🌸

Pracownia Boruja