Chcesz z nami współpracować?

Pracownia Boruja

Wynajem przestrzeni

Sielska wieś, zadbany ogród i komfortowa pracownia rękodzieła. Miejsce pod Dębem, wiata warsztatowa i hamak. To idealna przestrzeń na warsztaty, spotkania biznesowe czy sesje fotograficzne lub filmowe.

Więcej Pracownia Boruja strzałka

Pokaż swój produkt

Jesteśmy gotowi nie tylko dostarczyć wyjątkową przestrzeń dla Twoich wydarzeń, ale także wesprzeć Cię w promocji Twoich produktów, zapewniając idealne warunki do ich prezentacji i reklamy oraz dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

Więcej Pracownia Boruja strzałka

Zaproś nas do Projektu

Pracownia Boruja to nie tylko przepiękna przestrzeń i wygodna pracownia ale przede wszystkim działania społeczne, współpraca z lokalną społecznością i lokalnym biznesem. 

Więcej Pracownia Boruja strzałka

Pracownia Boruja

Wynajem przestrzeni

Przestrzeń Pracowni Boruja możesz wynająć na warsztaty, spotkania biznesowe czy sesje fotograficzne i filmowe. Oferujemy komfortową pracownię mieszczącą ok. 20 osób z zapleczem sanitarnym i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Dzięki składanym stołom, miękkim dywanom i kolorowym pufom możesz aranżować przestrzeń w dowolny sposób.


Do Twojej dyspozycji oddajemy też naturalny ogród z wiatą warsztatową i relaksującym hamakiem i leżakami.


200-letni dom pełen jest niepowtarzalnych zakątków, które stanowią doskonałe tło do sesji fotograficznych czy filmowych. Każdy kącik naszego domu jest prawdziwą inspiracją, która sprawi, że Twoje projekty nabiorą wyjątkowego charakteru.

Pokaż swój produkt

Chcesz zostać sponsorem wydarzeń, umieścić produkt w fizycznym i onlinowym sklepie Pracowni lub pokazać go w naszych mediach społecznościowych? A może coś bardziej kreatywnego?

Przestrzeń Pracowni to nie tylko miejsce fizyczne ale prężnie działające media społecznościowe (fb, instagram, yt, pinterest) wraz z regularnie wysyłanym newsletterem (16k+).

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci osiągnąć sukces!

Zaproś nas do Projektu

Od 2015 roku prowadzimy fundację zajmującą się działaniami kulturalnymi i społecznymi z naciskiem na ekologię.

Ogrody społeczne, śniadania kulturalne, koncerty i wydarzenia, wsparcie inicjatyw oddolnych to tylko niektóre z naszych działań.

Może przekona Cię fakt, że Agnieszka od 2017 roku jest ekspertem Komisji Europejskiej oceniającej wielopartnerskie i wysokobudżetowe projekty?

Jeżeli i Ty działasz społeczne, skontaktuj się i połączmy siły.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Pracowni Boruja

Pracownia Boruja