Wolny czwartek

każdy czwartek od godz. 12.00

Szukasz chwili dla siebie ale nie wiesz gdzie możesz pójść?
Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć i być sama ze sobą z dala od dzieci, męża i prania?
Chcesz tworzyć ale w domu nie ma miejsca?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy WOLNE CZWARTKI!

 

🟩  JAK TO DZIAŁA?
W (prawie) każdy czwartek Pracownia będzie otwarta dla Ciebie w godz. 12.00 do 20.00
Przychodzisz, rozglądasz się i zaczynasz tworzyć.
To nie są warsztaty – tworzysz samodzielnie bez prowadzącego.

W przepastnych szafach Pracowni czekają na Ciebie materiały do tworzenia mydeł, świec sojowych i pszczelich, makramy i decoupage. Możesz oczywiście przynieść swoje rzeczy.

Pracownia czynna jest dla Ciebie od godziny 12 do 20, ale nie musisz z nami spędzać całego dnia. Wpadnij na godzinę lub dwie i ciesz się chwilą spokoju i kreatywności.

A co w przypadku kiedy przyjdziesz o 12 na godzinę a potem będziesz chciała wrócić? Nie ma problemu 🙂 Wejściówka obowiązuje cały dzień.

Będzie czekać na Ciebie kawa, herbata, aromatyczne herbaty ziołowe i czasami pyszne domowe ciasto. Kubek pachnącej melisy, makrama i odpływasz….napełniasz swoją głowę i ciało pozytywną energią.

Zapraszamy również z bliskimi: Przyjedź z siostrą, mamą lub przyjaciółką i cieszcie się wspólną chwilą kreatywności. Każda z Was płaci za siebie, ale razem możecie dzielić się inspiracjami i radością z tworzenia.

Jeśli chcesz kontynuować swoje projekty w następnym tygodniu, nie ma problemu! Przechowamy Twoje prace – jesteśmy tu, aby wesprzeć Cię w Twojej twórczości.

👉 Upewnij się, że dzień, w którym chcesz przyjechać jest dostępny (czasami zamykamy Pracownię ze względu na inne wydarzenia)
Możesz to zrobić sprawdzając w kalendarzu wydarzeń na stronie www.pracowniaboruja.pl lub kontaktując się z Agnieszką poprzez messengera.

🟩  Cena: 100 zł (obowiązuje cały dzień w godzinach otwarcia)
Jak zarezerwować miejsce?
Kliknij w przycisk poniżej 
Możesz również zapłacić gotówką na miejscu

👉 Uwaga: nie jesteśmy kawiarnią 🙂 Nie oczekuj więc caffe latte z karmelową pianką. Nie mamy 😛
Nie mamy również przestrzeni coworkingowej (przynajmniej nie w Wolne Czwartki) ale jeżeli potrzebujesz takiej przestrzeni, napisz !!!

Pracownia Boruja to Miejsce Kreatywne z Natury. Gdzie lepiej odpocząć i tworzyć?
Czekamy na Ciebie 🙂

 

Pracownia Boruja